Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Languages
az: Dillər

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Session
az: Sessiya

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Language code
az: Dil kodu

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.

en: Detection method
az: Aşkarlama üsulu

en: Detection and selection
az: Aşkarlama və seçim
