Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Address
bg: Адрес

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Languages
bg: Езици

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Language code
bg: Код на език
