Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Configure
gl: Configurar

en: Address
gl: Enderezo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Languages
gl: Idiomas

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Session
gl: Sesión

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Language code
gl: Código do idioma

en: The default value for this field, used when creating new content.
gl: O valor predeterminado para este campo. Usase cando se crea novo contido.

en: Detection method
gl: Método de detección

en: Detection and selection
gl: Detección e selección

en: Available countries
gl: Países dispoñibles
