Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Languages
ht: Lang

en: Language code
ht: Kòd lang lan
