Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Session
hy: Սեսիա

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Detection method
hy: Հայտնաբերման մեթոդ

en: Detection and selection
hy: Հայտնաբերում և  ընտրություն
