Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Configure
kk: Баптау

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Languages
kk: Тілдер

en: Language code
kk: Тілдің коды
