Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Detection and selection
ku: پشکنین و هەڵبژاردن
