Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Address
lt: Adresas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Languages
lt: Kalbos

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Session
lt: Sesija

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Regions
lt: Regionai

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas

en: Detection and selection
lt: Aptikti ir pasirinkti
