Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka
