Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Language code
mn: Хэлний код
