Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (32 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: disabled
no: deaktivert

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Enabled
no: Aktivert

en: Overview
no: Oversikt

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: None
no: Ingen

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Country
no: Land

en: Weight
no: Vekt

en: Field
no: Felt

en: View
no: Vis

en: Region
no: Område

en: Display
no: Skjermbilde

en: Configure
no: Konfigurer

en: Address
no: Adresse

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: Languages
no: Språk

en: Select list
no: Utvalgsliste

en: Session
no: Sesjon

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Default value
no: Standardverdi

en: Language code
no: Språkkode

en: The default value for this field, used when creating new content.
no: Standardverdien for dette feltet - brukes når man oppretter nytt innhold.

en: Detection method
no: Deteksjonsmetode

en: Detection and selection
no: Deteksjon og utvalg

en: Available countries
no: Tilgjengelige land
