Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Languages
se: Gielat
