Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Address
sk: Adresa

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Languages
sk: Jazyky

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Regions
sk: Regióny

en: The default value for this field, used when creating new content.
sk: Predvolená hodnota v tomto poli, použije sa pri vytvorení nového obsahu.

en: Detection method
sk: Metóda detekcie

en: Detection and selection
sk: Detekcia a výber

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny

en: Address field settings
sk: Nastavenia poľa adresy

en: Used fields
sk: Použité polia

en: Language override
sk: Prepis jazyka

en: An entity field containing a postal address
sk: Pole entity obsahujúce poštovú adresu

en: An entity field containing a country
sk: Pole entity obsahujúce krajinu
