Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Detection method
sq: Metoda e zbulimit

en: Detection and selection
sq: Zbulimi dhe zgjedhja
