Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Languages
ug: تىل

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Detection and selection
ug: بايقاش ۋە تاللاش
