Global Logout (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Date
cs: Datum

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Time format
cs: Formát času

en: Menu name
cs: Název menu
