Global Logout (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Date
ru: Дата

en: Logout
ru: Выход

en: Time format
ru: Формат времени

en: Menu name
ru: Название меню
