Global Logout (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Date
de: Datum

en: Logout
de: Abmelden

en: Time format
de: Zeitformat

en: Menu name
de: Menüname

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
