Global Logout (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Menu name
el: Όνομα μενού
