Global Logout (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Date
es: Fecha

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Time format
es: Formato de tiempo

en: Menu name
es: Nombre del menú
