Global Logout (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Menu name
fi: Valikon nimi
