Global Logout (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Date
gl: Data

en: Logout
gl: Saír

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Menu name
gl: Nome do menú
