Global Logout (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Date
hu: Dátum

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Time format
hu: Időformátum

en: Menu name
hu: Menünév
