Global Logout (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas
