Global Logout (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
