Global Logout (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Date
pl: Data

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Time format
pl: Format czasu

en: Menu name
pl: Nazwa menu
