Global Logout (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Time format
sk: Formát času

en: Menu name
sk: Názov menu
