Global Logout (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Logout
vi: Thoát

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết
