Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
