Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Debug
gl: Depuración
