Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
