Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Urgent
kn: ತುರ್ತು
