Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Debug
uk: Зневадження

en: Urgent
uk: Терміново

en: Pull translations
uk: Завантажити переклади
