Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
