Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Warning
ca: Avís

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Debug
ca: Depuració
