Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Debug
cs: Ladění
