Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
