Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Debug
ja: デバッグ
