Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
