Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
