Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Field
sl: Polje

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Debug
sl: Razhroščevanje
