Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Field
ast: Campu

en: Error
ast: Fallu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
