Glossify (2.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Links
pt: Ligações

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Input filters
pt: Filtros de Entrada

en: Theming
pt: Temas

en: About
pt: Sobre

en: Case sensitive
pt: Maiúsculas e minúsculas

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia

en: %field is required.
pt: %field é obrigatório.
