Glossify (2.0.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Links
eu: Estekak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: About
eu: (r)i buruz

en: %field is required.
eu: %field beharrezkoa da.
