Glossify (3.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Links
fa: واصلیها

en: Node types
fa: انواع گره

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف
