Glossify (3.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Links
sv: Länkar

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: About
sv: Om

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: %field is required.
sv: %field är obligatoriskt.
