Glossify (3.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Links
lv: Saites

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
