Glossify (3.0.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: About
el: Περί

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων
