Glossify (3.0.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Links
ca: Enllaços

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: About
ca: Detalls

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: %field is required.
ca: El camp %field és necessari.
