Glossify (3.0.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Input filters
da: Input-filtre

en: About
da: Om

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: %field is required.
da: %field er obligatorisk.
